Konkurs Azbest2021! rozstrzygnięty

19 maj 2021 r.

Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii dokonało naboru ofert w Konkursie Azbest 2021 Konkurs jest skierowany do jednostek samorządu terytorialnego. Oferty można było składać w terminie podstawowym - do 31 marca 2021 r. oraz w naborze uzupełniającym - do 30 kwietnia 2021 r.
Czytaj więcej »
Poradnik o finansowaniu usuwania azbestu

30 styczeń 2019 r.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym Poradnikiem o finansowaniu usuwania azbestu (stan na 27 stycznia 2017 r.). W niniejszej publikacji zostały opisane wszystkie aktualnie dostępne źródła finansowania przedsięwzięć związanych z usuwaniem azbestu w Polsce.
Czytaj więcej »
Raport końcowy projektu

26 sierpień 2015 r.

Zapraszamy do zaznajomienia się z raportem końcowym projektu "Kampania antyazbestowa"
Czytaj więcej »
Zakończenie projektu - efekty działania

30 grudzień 2014 r.

Z końcem grudnia 2014 roku, Federacja Zielonych GAJA oficjalnie kończy realizację projektu pn. ""Ogólnopolska kampania informacyjno-edukacyjna na rzecz usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest" -zapraszamy do zapoznania się z efektami projektu oraz nowymi dokumentami zwiazanymi z "Kampanią antyazbestową"
Czytaj więcej »
Wicepremier i Minister Gospodarki p. J.Piechociński otworzył konferencję „Polska bez azbestu”

26 listopad 2014 r.

W dniach 24-25 listopada br. w Warszawie, odbyła się ogólnopolska konferencja „Polska bez azbestu”, zorganizowana przez federację Zielonych GAJA. Wydarzenie otrzymało patronat Ministra Gospodarki p. Janusza Piechocińskiego, który osobiście otworzył konferencję. Wicepremier podkreślił , że głównym celem „Programu Oczyszczania Kraju ...
Czytaj więcej »
Formularz zgłoszeniowy na konferencję

7 listopad 2014 r.

Szanowni Państwo, w związku z możliwymi problemami technicznymi, występujacymi na serwerze (www.tnij.org) na którym został umieszczony formularz rejestracyjny na konferencję „Polska bez Azbestu - efekty i perspektywy realizacji Programu Oczyszczania Kraju z Azbestu 2009-2032”, poniżej umieszczamy link kierujący bezpośrednio na stronę ...
Czytaj więcej »

123 ...

Seminaria w Twoim regionie

Znajdź seminarium edukacyjne o tematyce usuwania azbestu. Skorzystaj z naszej bazy wiedzy.

Szukaj seminarium

Pozyskaj Dofinansowanie

Znajdź profesjonalną firmę

Znajdź profesjonalną firmę utylizującą azbest i eternit. Skorzystaj z naszej bazy wiedzy.

Szukaj firmy
XNie pokazuj tego powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.